غیاثی خو رفت، نوروزی آمد

غیاثی خو رفت، نوروزی آمد

در سطح استان همدان به واسطه انتخاب مدیران شایسته و ارزنده بستر کاری برای حفظ و حراست سرمایه ها وجود دارد فرماندار شهرستان تویسرکان ضمن بیان این مطلب در مراسم تودیع غیاثی خوی و معارفه نوروزی شهرداران سابق و فعلی شهر فرسفج گفت: هرکس به شهرستان تویسرکان قدم می گذارد در سایه تعامل مسئولین شهرستان و ارشد استانی زمینه برای خدمت آماده است. مهندس حسن بهرام نیا ضمن تشکر از غیاثی خوی شهردار سابق به خاطر خدمات ارزنده فراوانی که در سایه تعامل با شورای شهر و مسئولین داشته است زمینه را مهیا برای خدمت نوروزی بیان کرد و برای وی آرزوی توفیق نمود.
مدیر کل امور شهری استاندار همدان نیز در این جلسه ضمن تأکید بر این که برقراری عدالت از اصلی ترین موضوعات اسلام است گفت: همه ما باید به این سمت و سو حرکت کنیم.
دلگرم افزود: امید است نوروزی نیز مانند غیاثی خوی سربلند از این شهر بیرون آید و در جهت اجرای عدالت قدم بردارد.
وی تعامل با شورای اسلامی شهر و مسئولین و رسیدگی به مشکلات مردم را سه رکن اساسی در کار شهرداری بیان کرد و افزود: با مطالعه، پژوهش، برنامه ریزی، آینده نگری، عملکرد خوب و نظارت بر زیردست ها می توان یک شهردار موفق بود.
وی در ادامه با قرائت تقدیرنامه از غیاثی ابلاغیه نوروزی را بیان نمود.
سوری عضو شورای اسلامی شهر فرسفج نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از این موضوع که طی 4سال که غیاثی به عنوان شهردار فرسفج آمد بدون هیچ مشکلی روزگار سپری شد، موفقیت روز افزون وی را از خداوند متعال خواستار شد و در ادامه صحبت ها به نوروزی شهردار جدید فرسفج خوش آمد گفت و افزود: امید است بتوانیم با وی نیز مانند غیاثی رابطه ای تنگاتنگ داشته باشیم.
قمری بخشدار بخش قلقلرود نیز در این جلسه ضمن تأکید بر این مطلب که دوران وداع سخت است گفت: حدود 2سال و 8ماه من در کنار وی به خدمت به شهر فرسفج پرداختیم و امید است ارتباط کاری خوبی نیز با شهردار جدید داشته باشیم.
در ادامه جلسه مجید غیاثی خوی ضمن ارائه گزارش عملکردی جامع از مدت خدمت خود در شهر فرسفج اظهار داشت: خدمات ارزنده ای که در شهر فرسفج انجام شد مرهون تلاش ها و پیگیری ها پرسنل و تعامل و پشتیبانی شورای اسلامی شهر بود که بدون به حاشیه کشیدن مسائل ما را در خدمت رسانی هرچه بهتر به این شهر یاری رساندند.
وی به فعالیت های خود در بخش های مختلف عمرانی، فضای سبز، درآمدهای پایدار، مسائل مرتبط با ستناد حوادث، گردشگری، فرهنگی و ورزشی اشاره کرد و افزود: طی این مدت سعی کردیم در تمامی مسائل وارد شویم .
وی از جمله مهمترین فعالیت های صورت گرفته را ساخت سی ان جی در این شهر، احداث میدان ورودی شهر، دیوار کشی روخانه امرآباد، آسفالت معابر و خیابان های شهر، توسعه ناوگان و اصلاح و مرمت ناوگان خدمات شهری شهرداری، پیگیری و ترمیم کاروانسرای عباسی،احداث پارک کوهستانی و استراحتگاه موقت برای رهگذران و مسافران و مردم فرسفج و... اعلام کرد وافزود: در سال گذشته شهرداری فرسفج موفق شد به عنوان شهرداری نمونه استان معرفی شود.
در ادامه نوروزی شهردار جدید فرسفج نیز مطالبی در خصوص قانون شهرداری ها عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد بتواند با همراهی و همدلی مردم و اعضای شورا و مسئولین شهرستان بتواند به ارائه خدمات بپردازد.

/ 0 نظر / 14 بازدید