ریختن زباله در اماکن عمومی جریمه دارد

ریختن زباله در اماکن عمومی جریمه دارد

اشغال ریختن در مکان های عمومی طبق قانون جریمه به دنبال خواهد داشت.
شهردار تویسرکان ضمن تأکید بر این موضوع با اشاره به خریداری 100سطل زباله در گذشته گفت: 50سطل آشغال دیگر نیز خریداری شده که با تعبیه آنها کل سطح شهر پوشش داده خواهد شد.
عزیزاله مالمیر ضمن اشاره به وجود روزانه 80تن زباله در سطح تویسرکان گفت: 50میلیون تومان تا کنون جهت خرید سطل زباله هزینه شده است.
وی با اشاره به راه اندازی بازار روز در خیابان باهنر گفت: مرکز بهداشت می تواند در صورت دیدن هرگونه مسائل غیربهداشتی به آنها تذکر دهد.
مالمیر تصریح کرد: باید با همکاری همه دستگاه ها سعی بر بهتر شدن اوضاع این بازارچه داشته باشیم.
در ادامه جلسه معاون فرماندار نیز یکی از مسائل مهم در شهرها را بحث پسماندها عنوان کرد و با اشاره به افزایش جمعیت تأکید نمود این مسئله روز به روز مهمتر جلوه می کند که اگر کنترل نشود خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت و لطمه های زیادی را به جامعه وارد می کند.
شرکایی ضمن تأکید بر این مطلب که جمع آوری پسماندها در قانون به عهده شهرداری نیست، گفت: این عمل عرفاً با شهرداری ها می باشد.
وی ضمن تقدیر از شهرداری به خاطر راه اندازی بازارچه روز گفت: جمع آوری دست فروش ها از سطح شهر موجب زیبایی شهر می شود.
وی تصریح کرد: باید همفکری و مدیریت صحیح در پسماندها و زباله ها را داشته باشیم.
وی حضور بهداشت محیط را در این خصوص مهم ارزیابی کرد و گفت: رعایت بهداشت بحث مهمی است که با تذکرهای بهداشت و محیط افراد بدون سماجت و مقابله موضوع را می پذیرند و در حفظ بهداشت مبادرزت می ورزند.
شرکایی در پایان تأکید کرد خود مردم باید بر نظافت نظارت داشته باشند تا بتوانیم شهری پاکیزه و زیبا داشته باشیم که در همین راستا قرار شده شهرداری آموزش شهروندی در خصوص پسماندها را فعال نماید.

/ 0 نظر / 20 بازدید