ساماندهی سوخت وانت ها و نیسان های تویسرکان

ساماندهی سوخت وانت ها و نیسان های تویسرکان
بیش از 1500دستگاه وانت و نیسان برای سوخت ساماندهی شدند.
مسئول سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری تویسرکان ضمن اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: به منظور ساماندهی سوخت وسائل نقلیه باری پلاک شخصی اقدام به ثبت نام بیش از 1500دستگاه وانت و نیسان نموده ایم.
پیری افزود: در همین راستا ضمن طراحی و نصب آرم شهرداری، ماشین ها را نیز شطرنجی نموده ایم.
وی ضمن تأکید بر اینکه برای این مهم اطلاعیه عمومی پخش شد و پس از تشکیل پرونده در سامانه ثبت گردید گفت: کسانی که جامانده اند و یا ماشین جدید می خرند به محض باز شدن سایت می توانند نسبت به این امر اقدام نمایند.
پیری ادامه داد:تعدادی از کسانی نیز که ثبت سامانه شده اند بیمه تأمین اجتماعی شده اند که بنا به دستور رئیس جمهور نصف حق بیمه توسط دولت پرداخت می شود.
اعتکاف علمی در شهرستان تویسرکان برگزار می شود
به منظور بهره بردن از زمان ومکان وارتقا رتبه دانش آموزان در کنکورسراسری واستفاده از کلاس به منظور رفع اشکال و ارتقا شهرستان در کنکور و ایجاد محیطی آرام برای مطالعه از سوم تا دوازدهم فروردین 90 اعتکاف علمی دانش آموزان در دبیرستان شاهد بنت الهدی و نمونه شهید بهشتی با حضوردانش آموزان علا قه مند سال چهارم شهرستان برگزارمی گردد.
 به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان تویسرکان، دراین اعتکاف علمی دانش آموزان درکلاس های علوم پایه و دروس عمومی با حضور دبیران برجسته شهرستان شرکت نموده و خود را برای کنکور سراسری آماده خواهند کرد.
لازم به ذکراست این طرح برای اولین بار در سطح شهرستان اجرا می گردد که در صورت موفقیت آمیزبودن در اردیبهشت 90 ویژه دانش آموزان سال سوم اجرا خواهد گردید.
 ناصری معا ونت آموزش و نوآوری شهرستان، با اشاره به موفقیت دانش آموزان در چهار مرحله کنکور آزمایشی سنجش ، ابراز امید واری کردند که با لطف وعنایت خدای متعال وتلاش دبیران و دانش آموزان شهرستان در کنکور90 شاهد موفقیت بهتر و بیشتر دانش آموزان خواهیم بود.

/ 0 نظر / 8 بازدید